Skandia polisa inwestycyjna

Share
Skandia polisa inwestycyjna
1 vote, 5.00 avg. rating (80% score)

Skandia polisa inwestycyjna (8)Skandia polisa inwestycyjna to oferta, która budzi coraz więcej kontrowersji. Niestety, okazuje się, że niekiedy osoby, która korzystają z takiej opcji mogą więcej stracić, niż zyskać.

Dlaczego? Często opłaty za zarządzanie są tak duże, że całe zarobione pieniądze (a niekiedy również te wpłacone na polisę) są przeznaczane właśnie na nie. Zazwyczaj dopiero po kilku latach klienci orientują się, że „coś jest nie tak”. Niestety jest za późno – straty są na prawdę spore. Trzeba więc podjąć zdecydowane działania.
Zatem kolejny krok, który wydaje się być oczywistym? Rozwiązanie umowy! Problem w tym, że w takiej sytuacji musimy przeznaczyć część pieniędzy na opłatę likwidacyjną. To generuje kolejne koszty, a co za tym idzie – uszczerbek w naszej poduszce finansowej.

Co więc zrobić w takiej sytuacji? Wyjście jest jedno – warto skontaktować się z dobrym prawnikiem i wejść na drogę sądową. Aby zwiększyć swoją szansę na wygraną warto złożyć pozew zbiorowy. Należy jednak pamiętać, że tego typu sprawy mogą ciągnąć się latami i być przyczyną wielu nieprzespanych nocy.

Pozostałe wpisy o finansach i biznesie:

Author:

Related Post

Slowa kluczowe: markizy Kęty, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, lpk208, Drepo zadaszenia tarasów, żwir siany ostrów, pantomograf Gliwice, bcaa katowice sklep, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, redox extreme efekty, Fotoprzekaźnik Sick, zeltiq Warszawa
Miska wisząca WC Catalano Zero 50 1VSV50N00 - Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie - Umywalka Simas Flow 57,5x50cm FL21 - Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11 - Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14 - Vetrex Radom okna - Umywalka Simas Arcade 37x28 cm AR035 - Umywalka Simas Flow 88x50cm FL23 - Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych - sprzątanie grobów Warszawa na powązkach cywilnych - Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864
top